Helista: 6601999 Kirjuta: info@citymed.eu

Hammaste valgendamine

Populaarne naeratuse uuendamise tehnika on hammaste valgendamine. Hambatoon muutub heledamaks turvaliselt ja hambavalgendus ei kahjusta hambaid ega igemeid.

  • ZOOM valgendus tagab kauni heleda hambatooni mugavalt ja valutult. Hambatoon muutub kuni 6 tooni heledamaks. Ei kahjusta hambaid. Hind 300eurot
  • Pakume lisaks:  valgendusgeeli koos individuaalsete kodus kasutatavate valgenduskapedega.

CityMed`i spetsialistidel on üle 20 aasta kogemusi.

Hambad kuni 6 tooni heledamaks!

Meie kasutatavad kaasaegseimad hammaste valgendamise tehnoloogiad aitavad saavutada kuni 6 tooni võrra valgemad hambad. Kasulik on arvestada, et valgendamine mõjub vaid oma hammastele - paigaldatud hambakroonid ja plommid säilitavad endise värvuse. Enne kui valgendamisega alustada, peavad kliendil olema ravitud kõik hambaaugud ning kõrvaldatud kogunenud hambakivi. 

Hammaste värvi tumedamaks muutumse põhjused võivad olla väga erinevad - kulumine, toit ja jook, suitsetamine, ravimid jne - seepärast on sageli enne valgendamise protseduuri algust keeruline hinnata, mitu tooni täpselt hammaste värv valgendamise käigus heledamaks muutub. Vajadusel saame värvimuutuse prognoosimisel kasutada spetsiaalset ülitäpset hambavärvi mõõtmise aparaati.

Hammaste valgendamine kliinikus võtab sõltuvalt koos hambaarstiga valitud tehnoloogiast aega 30 min kuni 2 tundi. Kõigepealt puhastatakse hambad põhjalikult spetsiaalsete puhastuspastadega, seejärel viib hambaarst läbi valgendamiseks vajalikud protseduurid. Valgendamise järgselt võivad hambad muutuda ajutiselt tavalisest tundlikumaks ja kuigi see möödub kiiresti, peaks muutustest kindlasti hambaarsti teavitama. Tundlikkuse vähendamiseks saame pakkuda spetsiaalseid vahendeid.

Meie kasutatud tehnoloogia on hammastele kahjutu ning vastab täielikult Europa Liidus kehtestatud nõuetele. Õrnemad hambad võivad siiski vahetult peale valgendamist pisut tundlikud olla.   

BRONEERI AEG KOHE - helista 6601999.