Helista: 6601999 Kirjuta: info@citymed.eu

Ajalugu

Rohkem kui 25 aastat hoolivat hammaste ravi! Asutatud 1992 novembris

CityMed tegutses esialgu Oriola OY Hammasväline esindajana Eestis, tuues maale kvaliteetseid hambaravimaterjale kogu maailmast.

Dr.Meeme Mõttus jätkas peale Oriola AS asutamist kui hambaravi osakonna juhataja veel 4 aastat.

"Vanalinna Hambaravi" asutati 1994 aasta alguses koos Dr.Peeter Jõersiga. Kliinikus oli sel ajal 2 hambaravi tooli. Kliinik oli omal ajal väga kaasaegne ning võimaldas pakkuda patsientidele uusimat ravitehnoloogiat koos parimate materjalidega. Kollektiivis oli 7 inimest.

Seoses vajadusega arendada proteesiteenust, asutati " Kesklinna Hambaravi", mis avati 1995 a lõpus aadressil Narva mnt 7. Kliinikus paiknes 3 hambaravikabinetti ja esimene erakliiniku proteesilabor. Kollektiivi suuruseks oli 25 inimest.

"CityMed" kaubamärgi all tegutsev uudne kliinik aadressil Ahtri tn 7, avati 2000 aastal. Kliinikus oli lisaks 6 hambaravi kabinetile ka suurem proteesilabor ja taastusravi. Personal kokku üle 50 inimese.

Vahepeal oli vaja aeg maha võtta ning mõelda kuidas edasi. 2007 asutas Dr.Meeme Mõttus " CityMed" kliiniku 2 ravikabinetiga aadressil Narva mnt. Personal vaid 3 inimest.

2009 avati uus ja suurem kliinik aadressil Narva mnt 59. Esialgu oli kliinikus 2 hambaravi kabinetti ja kõrgtehnoloogiline proteesilabor.

2014 on kliinikus kokku 8 hambaravi kabinetti ja proteesilabor. Kokku on tööl üle 30 inimese. Nendes ruumides tegutsetakse tänaseni.

Dr.Meeme Mõttus on pidevalt koolitanud oma kliinikutes Eesti hambaarste, kellest on tänaseks saanud ka edukad hambaarstid: Lauri Vahtra, Timo Paberit, Kirsten Nigul, Reet Pallase, Triin Lindma, Katre Kröönström, Piret Väli, Anton Garajev, Martin Martma, Kati Vald, Laura Aluoja, Mihhail Bõtsinski, Eva-Liisa Soonsein jt.